Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Hazelya İnternet Hizmetleri Ltd.Şti.

3 star rating
45 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
Güven Yavuz
Telefon
:
Fax
:
0 212 855 95 30
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Midpoint Plaza No:2/40
İstanbul / Beylikdüzü
Kanvas tabloda çağdaş sanat
Çağdaş sanatı seven herkesin evinde ya da iş yerlerinde kullanılmak üzere başka hiçbir yerde bulunmayan özel tasarım kanvas (canvas) tablolar üreten yeni bir soluktur. Misyonu, iç mimariye değer katan çağdaş tasarımlarla hayatı daha değerli kılmaktır.


Başka hiçbir yerde yok
Satışa sunulan özel tasarım kanvas (canvas) tabloların dünyadaki satış hakkı yalnızca Galerise.com'a aittir. Bu yüzden her tablo %100 orijinal, özel ve özgün tasarımlardan oluşmaktadır.


Sadece özel tasarım kanvas (canvas) tablolar
Galerise.com ünlü ressamların reprodüksiyonlarını ya da imaj bankalarının görsellerini doğrudan tablo haline getirmez. Sadece kendi bünyesindeki grafik tasarımcı ve fotoğrafcıların işlerinden oluşan özel ve özgün tasarımların satışını gerçekleştirmektedir. Her biri adeta bir koleksiyonun parçası olan özel bir tarzın eseridir. Bu yüzden kanvas (canvas) tablo sayısı bir galerideki gibi azdır.


Yüksek üretim kalitesi
Galerise.com sunduğu özel tasarım kanvas (canvas) tabloların üretiminde de yüksek kaliteyi garanti eder. Tabloların yapımında sadece 400 gr %100 pamuklu 'art canvas' kullanılır. Kasnaklarını sadece fırınlanmış ahşaplardan üretir. Böylece kasnaklar kesinlikle eğilmez. Galerise.com ürettiği kanvas (canvas) tabloların kolayca temizlenebilmesi ve renklerinin solmaması için koruyucu ipek vernik uygulaması gerçekleştirir. Yüksek üretim kalitesi Galerise.com için olmazsa olmazdır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Hazelya İnternet Hizmetleri Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Hazelya İnternet Hizmetleri Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.