Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Arelia Çiçek

3 star rating
64 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 212 322 30 90
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İstanbul Cad. No:10 Bölüm M:6 Palms Residence Çarşı Göktürk ( Hisar Okulları Karşısı )
İstanbul / Eyüp

Arelia Çiçek - Hakkımızda

Arelia Çiçek Galerisi markasıyla 1988 yılında Hüseyin Avni Özkan tarafından kurulan firmamız,1993 yılında Arelia Çiçekçilik ve Tic. Ltd. Şti. adını almıştır. 2009 Yılında Göktürk'te Arelia Flowers & Events markası adı altında yeni şubemiz açtık. Kurucu Ortağımız Hüseyin Avni Özkan'ın Ekim 2012 de Mecidiyeköy Arelia Çiçekçilikle ilişkisini kesmesi üzerine, yeni markamız olan Arelia Flowers & Events by Hüseyin Avni Özkan olarak yoluna devam etmektedir. Arelia Çiçekcilik Göktürk ve Kemerburgaz'da Türk Çiçekçiliğinin şimdiki profilinden çok farklı bir konseptle hizmet vermek değişmeyecek tek ilkemizdir. Ürün yelpazemizde kişiye özel aranjmanlar, buketler, gelin çiçekleri, cenaze çelenkleri, düğün, açılış, kokteyl çiçekleri, özel aksesuarlar, ev ve işyerleri için özel objeler, yılbaşı hediye sepetleri tasarımı ve süs bitkileri tasarımları bulunmaktadır. Hizmet yelpazemizde ise her türlü mekan süslemeleri, bahçe ve çevre dekorasyonları, interflora aracılığı ile Türkiye ve tüm dünyadaki sevdiklerinize çiçek gönderme imkanı, fotoğraf çekimlerinde ve fuar organizasyonlarında kullanılan çiçek, bitki ve süsleme ekipmanları kiralama imkanı bulunmaktadır. 2013 Yılı itibariyle hizmet yelpazemizi genişleterek sektöre yön veren atımlarla yolumuza devam ediyoruz. Artık müşterilerimiz internet üzerinden güvenle www.areliacicek.com.tr web sayfamızdan alışveriş yapabilecekler.

Etiketler

Ürünlerimiz

Arelia Çiçek firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Arelia Çiçek firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.