Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Doruk Evden Eve Nakliyat

3 star rating
26 oy / 3,27 puan
Firma Yetkilisi
:
Musa Yildiz
Telefon
:
Fax
:
0 216 464 87 36
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Eminalipaşa Cad. İstiklal Sok. No:23
İstanbul / Kadıköy
Evden eve nakliyat ve taşımacılıkta ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir. Ekspertiz taşınacak eşyalarınıza göre araçları ve sigorta bedelini belirler. Ekspertiz aynı zamanda hizmet elemanlarının seçimini de bu tespitte yapar. Taşımada çok özel itina görecek eşyaların tespiti de ekspertiz görevleri arasındadır.

Evden eve nakliyat olarak müşteriye vermiş olduğumuz önemi, kullanmış olduğumuz en kaliteli paketleme malzemeleriyle gösteririz.
Ambalajlama bir sanattır.
Doruk Nakliyat bu işi en iyi icra eden kuruluşlardan biridir. Yılların tecrübesi...

Şehir içi, şehirlerarası taşımacılık, evden eve nakliyat ve tehlikeli yük taşımacılığı bu internet sitemizden ana hizmet kolu olmasına rağmen bunun yanında depolama gümrükleme parsiyel taşıma dallarında hizmet vermekteyiz. Eya ve mallarınızı Doruk depolarında muhafaza edebilirsiniz.

Doruk Evden Eve Nakliyat: Nakliyat evden eve taşımacılık hizmetini en iyi şekilde verebilmek amacıyla, 1986 yılında nakliye şirketleri arasında yerini aldı.

Doruk Evden Eve Nakliyat: entegre hizmet anlayışı doğrultusunda kuruldu kendine ait TIR ve ileri teknolojik çok özel ekipmanları ile, Doruk Evden Eve Nakliyat sektöründe, büyük kamyon ve kamyonetten oluşan sürekli yenilenen ve kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile evden eve şehir içi-şehirlerarası taşımacılıkta güvenli ve itinalı 24 saat açık telefonlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde olarak, yurt içi taşımacılığında nakliye sektörünün belli başlı büyük kuruluşları arasında bulunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Doruk Evden Eve Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Doruk Evden Eve Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.