Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Birlik Restaurant

3 star rating
25 oy / 3,16 puan
Firma Yetkilisi
:
Odet Mataso Kalegian
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
19 Mayıs Cad. Aşçılar Sok. No:1/b Fulya
İstanbul / Şişli

Birlik Restaurant - Hakkımızda

Birlik Restaurant 2013 yılının başında yeni kurulan bir restauranttır. Restaurantımızda kebap, pide, lahmacun, tabldot yemekleri yanı sıra special yemekler ve tatlılarıyla siz değerli misafirlerimizi ağırlıyoruz. Misafirinizi ağırlayabileceğiniz, kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir ortam yaratmaya çalıştık. Aynı zamanda insanların birbirleriyle randevulaşabileceği bir yer oluşturmak istedik. Hijyen ve kaliteye önem veren restaurantımız ürünlerini seçerken tavsiye edilen firmalardan alışverişini gerçekleştirmektedir. Yapmış olduğumuz işin önemini ve ciddiyetini bilerek müşteri memnuniyetini artırmak ve taleplere göre hizmet vermekteyiz.
İlkelerimiz
-Müşteri memnuniyetini sağlamak
-Kaliteden ödün vermemek
-Hijyene temizliğe özen göstermek
-Dürüstlükten vazgeçmemek
-Ekip olarak profesyonelce hizmet vermek
Misyon
Her misafiri kendini evindeki gibi sımsıcak sofrada hissettirmek. Ekip olarak müşteri ilişkileri kurup, hizmet ve damak tadı beklentilerine cevap vermek.
Vizyon
Birlik restaurant müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda ileriki nesillere vazgeçilmez bir mekanı bırakmayı sağlamak. Toplu yemek siparişi alınır. Şirketlere özel fiyatları öğrenmek için size bir telefon kadar yakınız. Davetler için yemek hazırlanır. Bekarlar, öğrenciler, anne yemeği yemek isteyenler, canınızın istediğini siz söyleyin biz pişirelim. Misafir ağırlamak isteyen çalışan bayanlar siz sparişinizi verin biz hazırlayalım, rahatlıkla evinize misafirinizi davet edin Her türlü organizasyonlarınız için leziz yemekler, mezeler, çay saatleri hazırlıkları yapılır. Sadece 1 gün önceden birlik restaurantı aramanız yeterli olacaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Birlik Restaurant firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Birlik Restaurant firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Şok Aktüel
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Mayıs 2018 dönemine ait şans oyunları vergisinin beyanı ve ödemesi
1.6.2019 - 20.6.2019
Mayıs 2019 dönemine ait ilan ve reklâm vergisinin beyanı ve ödemesi
1.6.2019 - 20.6.2019
Mayıs 2019 dönemine ait müşterek bahislere ilişkin eğlence vergisinin beyanı ve ödemesi ile diğer eğlence vergilerine ilişkin eğlence vergisinin ödemesi
1.6.2019 - 20.6.2019
Mayıs 2019 dönemine ait elektrik ve havagazı tüketim vergisinin beyanı ve ödemesi
1.6.2019 - 20.6.2019
Mayıs 2019 dönemine ait yangın sigortası vergisinin beyanı ve ödemesi
1.6.2019 - 20.6.2019
Yeni Ürünler
Sultan Lake Beşik Kuru İncir 9077727-Liebherr-Crankshaft CA135190 9889094-Oil-Pump-Liebherr 11LH-30031

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.