Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
55 oy / 3,18 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Üregen
Telefon
:
Fax
:
0 212 272 65 83
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Muhtar Şevki Sok. Akmar Market Yanı Sinan Apt. No:15 Mecidiyeköy
İstanbul / Şişli

Murat Nikah Şekerleri - Hakkımızda

1983 yılında kurulan Murat Nikah Şekerleri yüksek kalite, uygun fiyat uygulaması ile sektörde en çok satan, en fazla tercih edilen firma olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Sektörde bizi lider yapan halkımıza teşekkür eder bundan sonrada yüksek kalite, uygun fiyat politikamıza aynı titizlikte devam edeceğimize söz veriyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Murat Nikah Şekerleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Murat Nikah Şekerleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.