Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
86 oy / 2,9 puan
Firma Yetkilisi
:
Ömer Arda Tosun
Telefon
:
Fax
:
0 262 325 06 06
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cedit Mah. Sırakavaklar Sok. No:18 K:2 D:3
Kocaeli / Merkez

REC Gayrimenkul - Hakkımızda

Bu alanda yakından tanıdığınız isim Ö. Arda Tosun tarafından kurulmuş bir firmadır. 2007'den bu yana Kocaeli'de gayrimenkul sektöründe hizmet vermektedir.

REC Gayrimenkul, marka bilinirliği için yaptığı reklam tanıtımlarıyla her yıl büyümeyi sağlayarak ve bu başarılı yılların sonunda Kocaeli'de ilk franchise ofisini açarak hedeflerini gerçekleştirmeye hızla devam etmektedir.
Profesyonel ekibi ve franchise ofisleri ile güvenilir ve doğru hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.
Bursa, İstanbul, Yalova, Samsun illerinde ise görüşmeler devam etmektedir.
REC Gayrimenkul, artık bir meslek olarak kabul edilmesi gereken Gayrimenkul Alım, Satım, Kiralama ve Toplu Konu Projelerinin pazarlanması konusunda kendini geliştiren, teknolojiyi kullanabilen, eğitimli personel ile bu sektöre kaybettiği güveni tekrar kazandırmayı amaç edinmiştir. İlkeleri öncelikle eğitim, profesyonel yeterlilik, güvenilirlik ve bunların sonucunda maksimum müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektir. Böylelikle müşterilerinin gayrimenkul alanındaki, ömür boyu danışmanı olmayı sağlamaktır.

Hizmetlerimiz
- Gayrimenkul alım satım ve kiralama.
- Gayrimenkul değerleme
- Proje pazarlama
- Tapu takip ve kredi işlemleri
- Veraset intikal işlemleri

Etiketler

Ürünlerimiz

REC Gayrimenkul firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

REC Gayrimenkul firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.