Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
86 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
Ali Ünlüer
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Altıntaş Mah. Ahmet Besim Uyal Cad. No:43
İzmir / Urla

Ünlüer Mutfak - Hakkımızda

Ünlüer Mutfak 2007 yılında Urla ilçemizin Zeren Sanayi Sitesinde Ali Ünlüer tarafından kurularak ticari hayatına başlamıştır. 4 yıldır Urla'da kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan Ünlüer Mutfak mobilya sektöründe önündeki yılları da aynı hizmet anlayışı ile sürdürmeyi hedeflemektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ünlüer Mutfak firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ünlüer Mutfak firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.