Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
189 oy / 2,92 puan
Firma Yetkilisi
:
Ufuk Yılmaz
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Bağlarbaşı Mah. İnönü Cad. No:15/2
İstanbul / Maltepe

Ufuk Ambalaj Süs Evi - Hakkımızda

Doğum günü süsleri, parti malzemeleri, doğum günü tabakları, doğum günü bardakları, doğum günü peçeteleri, bebek ürünleri, baby shower ürünleri, sünnet süsleri, parti süsleri, porselen görünümlü plastik tabaklar, lüks plastik çatallar, kaliteli plastik bardaklar, pinyata çeşitleri, konfetiler, dilek balonları, pasta mumları, parti gözlükleri, lisanslı tabaklar, 1 yaş tabakları, 1 yaş süsleri, sevgililer günü süsleri, balon çeşitleri, hediye kutuları, karton çantalar, ayaklı kadeh bardaklar ve buna benzer birçok kullan at ürünleri bulabileceğiniz bir yer.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ufuk Ambalaj Süs Evi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ufuk Ambalaj Süs Evi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.