Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Arwen Zebra

3 star rating
27 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Kerem Ateş
Telefon
:
Fax
:
0 312 351 62 67
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ulubey Mah. Kopça Sok. No:13 Siteler
Ankara / Altındağ

Arwen Zebra - Hakkımızda

1993 yılında Ateşler Mefruşat Ticaret Limited Şirketi adıyla Kırıkkale'de kurulan firmamız, Arwen Zebra marka adıyla 2012 yılında Ankara Siteler'de ilk şubesini açmıştır.2.şubesini Ankara Keçiören'de açan firmamız her geçen gün yaptığı işlerle müşteri beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik ve güvenilir bir takım ruhu anlayışında olan firmamız; kalite odaklı ve müşteri memnuniyetini temel prensip edinerek dünya standartlarında imalatlarını ve satışlarını gerçekleştirmektedir.

Firmamızın imalatını ve satışını yaptığı ürünler, zebra perde, stor perde, tül perde ve fon perde, koltuk takımları için döşemelik kumaş, duvar kağıdı gibi ürünlerden oluşmaktadır.

Bunun dışında firmamız bünyesinde yine Ateşler Tasarım ve Dizayn markasıyla Kerem ATEŞ Bey'in İç Mimarlık desteğinde otel dekorasyonu, otel odaları dekorasyonu, otel lobi dekorasyonu, anahtar teslim inşaat mobilya dekorasyonu, villa ve ev dekorasyon hizmetleri, mutfak dolapları, banyo dolapları, ray ve gömme dolap işleri gibi ahşap mobilya dekorasyonuna ait işler de yapılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize Kırıkkale Merkez, Ankara Siteler ve Keçiören şubelerimizde gerek perde, tül, koltuk döşemeleri için kumaş taleplerinizde gerekse mobilya tasarım & dekorasyon taleplerinizde hizmet vermekten onur ve mutluluk duyarız.

Tüm Türkiye'ye toptan ve perakende satışlarımız mevcuttur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Arwen Zebra firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Zebra Perde Modelleri

Tül, perde, zebra perde modellerimiz için lütfen firmamızı arayınız.
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 21.5.2014

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.