Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
275 oy / 3,22 puan
Firma Yetkilisi
:
Ömer Küçük
Telefon
:
Fax
:
0 464 214 44 35
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Pasakuyu Mah. Merdiven Sok. Mehmet Akif Ersoy Okulu Karşısı
Rize / Merkez

Genç Hurdacılık - Hakkımızda

Firmamız 2000 yılı itibari ile kurumsal kimliğe kavuşmuş olup metal hurda olarak faaliyetlerine hız kazandırmıştır. 15 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veren firmamız kurumsal kimliğe büyük önem vermektedir. Her türlü hurda, demir, alüminyum, bakır, akü, krom, sarı hurdaları alımı ve satımı yapılır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Genç Hurdacılık firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Genç Hurdacılık firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.