Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
CoffeeStopWien

2,5 star rating
91 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
Nihal Özdağ
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Atatürk Oto Sanayi Sitesi Çiftkurtlar Plaza No:78 Kat:6 Maslak
İstanbul / Şişli

CoffeeStopWien - Hakkımızda

CoffeeStopwien kahve ve dondurma kültürüne farklı bir bakış açısı getiriyor. Firmamız kahve, sütlü tatlılar ve sphagetti ice cream ile yatırımcılara çok cazip bir teklifte bulunuyor.
Başlangıçta alışveriş merkezlerini hedef nokta belirleyen CoffeeStopWien; periyodik olarak yenilenecek ürün çeşitleriyle tüketicilere farklı seçenekler sunmayı planlıyor. CoffeeStopWİen girişimciler için de minimum bedelle karlı ve hızlı kazandıracak bir iş fırsatı sunuyor.

Marka: CoffeStopWien
CoffeStopWien Bayilik Türü: Franchise
Verilen Destekler: AVM'lerde yer bulma kiralama, reklam desteği, eğitim desteği, ürün tedariği
CoffeStopWien Franchise Giriş Bedeli: 30.000 TL
Ortalama Kar Marjı: %110-%130
Reklam Katkı Bedeli: 0
Gelirden Alınacak Pay: %5
www.coffeestopwien.com

Etiketler

Ürünlerimiz

CoffeeStopWien firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

CoffeeStopWien firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.