Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
81 oy / 2,58 puan
Firma Yetkilisi
:
Köksal Karaman
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeniköy Merkez Mah. Vatan Cad. No:30
Kocaeli / Başiskele
Faaliyet hayatına uzun yıllardır devam eden On Numara ilkeli çalışmasını ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak bugüne kadar siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
Yenilikçilik anlayışıyla sektörde her zaman öncü olmayı başarmış olan On Numara en son teknoloji ile donattığı makine parkıyla her zaman müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Eğitimli elemanları ve hızlı çalışma sistemi ile 7 gün hizmet veren On Numara daima verdiği hizmetler ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Kocaeli halkını sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan halı temizliğini uygun ücret karşılığı üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, Müşterilerimizin firmamızdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamak esas alınmıştır. Halı ve kilim temizleme bir uzmanlık alanıdır. İşlem süreci halınızın personelimiz tarafından evinizden ya da iş yerinizden alınması ile başlar, alınan bu halılar öncelikle bir durum tespiti ve incelemeden geçirilir, bu inceleme neticesinde halının cinsi hammaddesi imalat şekli kullanılan boyaların türü akıtma yapıp yapmayacağı yıpranma derecesi ve yırtılma riski, alanında uzman personelimiz tarafından özenle tespit edilerek en uygun temizleme yöntemleri seçilir. Bu değerlendirme sonucunda gereken işlemler, yıkama fabrikamızda deneyimli personelimiz tarafından uygulanır. Gerekli işlemden geçen ve kalite kontrolü yapılan halılar ambalajlanarak siz değerli müşterilerimize sevk edilir.

On Numara Halı Yıkama Fabrikası olarak misyonumuz; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

On Numara Halı Yıkama Fabrikası firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

On Numara Halı Yıkama Fabrikası firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.