Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
83 oy / 3,18 puan
Firma Yetkilisi
:
Abdullah Akkuş
Telefon
:
Fax
:
0 312 350 75 72
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çamlıtepe Cad. No:239/4 Siteler
Ankara / Altındağ
Kaliteyi ahşapla bütünleştiren Zirve Kapak-Ahşap Cnc İşleme Merkezi firma bünyesinde oluşturduğu CNC Makinesi ve alt yapısıyla siz değerli müşterilerimize Ankara Siteler'deki imalathanesinden hizmet vermektedir.

Firmamız kendi cnc makineleriyle ahşap cnc işleme, ahşap cnc kesim, ahşap cnc oyma ve değişik ahşap dekoratif kesim ve işleme işleri yapmaktadır. ahşap cnc işleri konusunda yaptığımız başlıca imalatlar ahşap cnc yatak başlıkları, cnc ahşap seperatörleri, cnc ahşap tavan modelleri, ahşap cnc ayna çerçeveleri ve diğer cnc makinesiyle kesim ve işleme üzerine yapılabilecek ahşap dekoratif kesim ve işlemelerdir.

Firmamız yine kendi bünyesindeki imalathanesinde mutfak dolap kapakları üzerine de çalışmaktadır. Her tür balon kapak, akrilik kapak, laminant kapak, membran ve membran vakum kapak, aluminyum ray kapak gibi imalatlarımızla gerek siteler firmalarına gerekse tüm ankara ve yurt içi çalışmalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ahşap mobilya dekorasyonu da yapan firmamız, müşteri talebi doğrultusunda yatak odası takımları, yemek odası takımları, mutfak dolapları, banyo dolapları, ray dolap ve vestiyer imalatı da yapmaktadır.

Her zaman müşteri talepleri doğrultusunda çalışan firmamız müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiş olup siz değerli müşterilerimize ahşap mobilya, mutfak dolap kapakları, ahşap cnc işleme, ahşap cnc kesim ve ahşap cnc oyma talepleri konusunda hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Zirve Kapak-Ahşap Cnc İşleme Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Zirve Kapak-Ahşap Cnc İşleme Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
16-30 Kasım 2019 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 10.12.2019
16-30 Kasım 2019 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
1.12.2019 - 10.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Alkollü İçecekler, Alkolsüz İçecekler, Tütün Mamulleri ve Makaronlara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Dayanıklı Tüketim ve Diğer Mallara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Motorlu Taşıt Araçlarına İlişkin Özel Tüketim Vergisinin (Tescile Tabi Olmayanlar) Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.