Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
83 oy / 2,98 puan
Firma Yetkilisi
:
Perviz Vatandost
Telefon
:
Fax
:
0 212 537 09 90
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Karayolları Mah. Cebeci Cad. 648. Sok. No:20/1 Küçükköy
İstanbul / Gaziosmanpaşa
Spiral Bukle Tel Toka 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Spiral Bukle Tel Toka; bukle tel toka üretimi ve satışı, polyproplylene çember, polyester çember, lifli polyester çember, akülü çemberleme makinaları, havalı çemberleme makinaları, karton ve plastik köşe koruyucuları tüm endüstriyel ambalaj malzemeleri satışı yapmaktayız.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Spiral Bukle Tel Toka, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Spiral Bukle Tel Toka Üretim Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Spiral Bukle Tel Toka Üretim Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.