Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
66 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
Tufan Vatandost
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Balçık Köyü Yolu Üzeri Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi 3. Cad. 33. Sok. No:7
Kocaeli / Gebze

Lung Meng Machinery - Hakkımızda

Lung Meng Makine makine üreticisi dönüştürme profesyonel plastik olarak 1976 yılında kurulmuştur. 1983 yılında Plastik şişirme film ekstruder, yazıcılar ve torba makineleri in-line birlikte çalışmasını sağlar. All In Line System geliştirdi. Yenilikçi makineler Lung Meng Machinery geniş bir tatmin edici bir fiyata müşteri beklentilerini aşmak için çok çözümdür. Sürekli araştırma ve geliştirme 37 yıl sonra, bir in-line sürecinde birlikte makinelerin her üç çeşit ürün çeşidi sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Lung Meng Machinery firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Lung Meng Machinery firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.