Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
58 oy / 2,9 puan
Firma Yetkilisi
:
Taner Kılıç
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Fatih Mah. 287. Sok. No:36/a
İstanbul / Esenler
1991 yılından itibaren sektöründe faaliyete başlamıştır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine amaç edinen şirketimiz, daire kapıları, bina giriş kapıları, villa kapıları, yangın çıkış kapıları, özel tasarım kapılar, ferforje kapılar ve her zevke uygun renklerde ve maun, Amerikan, lake meşe, cam, ceviz, gül gibi kaplamalarla ürünlerine estetik bir görünüm kazandırıp müşterilerimizin tercihlerine sunmaktadır.

Multi sistem merkezi kilit, monoblok kilit ve normal kilitle güvenliği en üst düzeylerde tutan koruma sistemi oluşturmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Öz Kılıçlar Çelik Kapı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Öz Kılıçlar Çelik Kapı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.