Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yücel Makina Sanayii

2,5 star rating
27 oy / 2,89 puan
Firma Yetkilisi
:
Halil Kazel
Telefon
:
Fax
:
0 212 417 37 51
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Topçular Kışla Cad. Emintaş Aktoker San. Sit. No:175
İstanbul / Gaziosmanpaşa

Yücel Makina Sanayii - Hakkımızda

1984 yılından beri Türk tekstil sanayi ne hizmetlerini sürdüren şirketimiz, mutlak müşteri memnuniyeti ön planda tutarak attığı adımları her geçen gün daha da büyütüyor. Türk sanayisinin gelişimi adına ürettiğimiz makinalar bizler için gurur kaynağı olurken, Türk tekstilcilerinin ürünlerimize duymuş oldukları güven bizleri memnun etmiştir.

Batılı ülkelerde üretilen makinalarla arasında kalite açısından hiçbir farkı olmayan hatta daha da kaliteli ürünlerimiz, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek şekilde üretilmiştir. Ayrıca daha ekonomik, kullanışlı sınırsız 2 Yıl Yedek Parça ve Servis Garantisiyle sanayicimize ulaşan ürünlerimiz, gerçek bir garanti ve servis anlayışı ile sunulmaktadır. Firmamız C E Üretim Sertifikasına sahiptir.

Misyonumuz
Amacımız, hizmet verdiğimiz her alanda daima öncü ve en iyi yerde olan, tüketiciler tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı, kurallara saygılı, yaratıcı ve yenilikçi düşünen, en son teknolojiyi ürünlerine yansıtan, güven duyulan, daima referans olarak gösterilen bir firma olmayı sürdürmektir.

Bu amaçlara ulaşabilmek için ilkemiz, hizmetlerimizi en kaliteli ve hızlı şekilde yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaya devam etmektir.

Vizyonumuz
Paylaştığımız değerler; dürüstlük, sadakat, gurur, hırs, iddia, hayal gücü, yaratıcılık, gerçekçilik, değişmeye yatkınlık, takım ruhu ve mükemmeliyetçiliktir. Hedefleri doğrultusunda ilerleyen, eğitime önem veren, , işi organize eden, denetleyen, liderlik vasıflarını taşıyan, iletişim yeteneği güçlü, değişime ve yeniliklere açık bir yönetim sergilemek ise bizim yönetim tarzımızdır.

Etiketler

Ürünlerimiz

PLC Kontrollü Full Otomatik Serim Makinası

PLC Kontrollü Full Otomatik Serim Makinası

Her türlü kumaşın kolay serimi - Açık en örme rulo yada yada sallama kumaş ful likralı. - Dokuma
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Tam Otomatik Açık En Kumaş Serim Makinası YCL 1 D-J

Tam Otomatik Açık En Kumaş Serim Makinası YCL 1 D-J

Genel Özellikleri - Konveyör bantlı kumaş besleme sistemi sayesinde %100 tansiyonsuz serim imkanı
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Yücel Makina Sanayii firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
1-15 Ocak 2020 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
1.1.2020 - 24.1.2020
Aralık 2019 Dönemine Ait Geri Kazanım Katılım Payı Beyannamesinin Verilmesi
1.1.2020 - 24.1.2020
Ekim-Kasım-Aralık 2019 Dönemine Ait Geri Kazanım Katılım Payı Beyannamesinin Verilmesi
1.1.2020 - 24.1.2020
Ekim-Kasım-Aralık 2019 Dönemine Ait GVK Geçici 67. Madde Kapsamında Yapılan Tevkifatların Beyanı ve Ödemesi
1.1.2020 - 27.1.2020
Aralık 2019 Dönemine Ait İstihkaktan Kesinti Suretiyle Tahsil Edilen Damga Vergisi ile Sürekli Mükellefiyeti Bulunanlar İçin Makbuz Karşılığı Ödenmesi Gereken Damga Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.1.2020 - 27.1.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.