Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
77 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
Uğur Çilenger
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
İzzetpaşa Mah. Gürün Cad. No:30a
İstanbul / Şişli

Puzzle Vitrini - Hakkımızda

Puzzle içeriği itibari ile sabır, parça-bütün ilişkisi ve ileri görüşlülük meziyetleri üzerine kuruludur. Puzzle Vitrini yaşadığımız çağ itibari ile erdem olarak kabul edilen bu kavramları misyon haline getirmiştir. Açık yüreklilikle söylüyoruz ki Puzzle Vitrini ticaret hacminden çok müşteri memnuniyetini baz alan bir kuruluştur. Puzzle Vitrini ileride yapacağı tüm etkinlikleri, kampanyalar dahil olmak üzere müşterilerinden gelen talepleri göz önüne alarak oluşturur ve siz değerli müşterilerin hizmetine sunar.

Etiketler

Ürünlerimiz

Puzzle Vitrini firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Puzzle Vitrini firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.