Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2 star rating
63 oy / 2,13 puan
Firma Yetkilisi
:
Ozan Eren
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Eti Mah. Strazburg Cad. No:38/1 Sıhiye
Ankara / Çankaya
1998 yılında kurulmuş olan firmamız sektörde var olduğu günden bu yana kısa sürede organizasyon şirketleri arasında yerini almıştır.

Detay, estetik ve hassasiyet gerektiren faaliyet alanımızda titizlikle yaptığımız çalışmalarımız sonucunda profesyonel, genç ve dinamik ekibimizle başarı da kaçınılmaz olmuştur.

Faaliyet Konularımız; Düğün davet organizasyonları, açılış, toplantı, fuar, kongre, hostes, manken, sanatçı temini, catering, mekan temini, müzik, ses, ışık ve sahne sistemleri, çiçekçilik, animasyon, palyaço, havai fişek gösterileri, doğum günü ve sünnet kutlamaları, bay bayan garson temini, firma lansmanları, kokteyl, sergi, konser, araç kiralamadır.

Tüm bu çalışmalar zaman isteyen, detay, titizlik ve estetik gerektiren, dönüşü olmayan ve bir özel güne sığdırılan organizasyonlardır.

Ekip olarak ilkemiz; işimize gösterdiğimiz özen, saygı, sevgi ve sürekli gelişim ilkesi ile daima mükemmeli yakalayarak memnuniyetinizi ilk sıralara taşımaktır.

Hedefimiz; bu sorumluluk duygusu ile tek tek her detayı şekillendirerek kişilere ve kurumlara özel yaratıcı fikirlerle yanınızda olmaktır. Özel günlerinizi organize etmenin telaşını siz yaşamayın. Sadece sevdiklerinizle beraber güzel anların tadını çıkartın.

Etiketler

Ürünlerimiz

Grand Group Organizasyon Ajans firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Grand Group Organizasyon Ajans firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
16-30 Kasım 2019 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 10.12.2019
16-30 Kasım 2019 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
1.12.2019 - 10.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Alkollü İçecekler, Alkolsüz İçecekler, Tütün Mamulleri ve Makaronlara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Dayanıklı Tüketim ve Diğer Mallara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Motorlu Taşıt Araçlarına İlişkin Özel Tüketim Vergisinin (Tescile Tabi Olmayanlar) Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.