Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Gardenya Çiçekçilik

3 star rating
59 oy / 3,24 puan
Firma Yetkilisi
:
Gönül Eriş
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kurtuluş Mah. Cumhuriyet Cad. No:5/a
Aydın / Merkez

Gardenya Çiçekçilik - Hakkımızda

Gardenya Çiçek üstün kalitesi ve zamanında Aydın'ın her noktasına çiçek teslimatı ile iddialı ve aracısız hizmet vermektedir. Aydında çiçek siparişi ile Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerine en şık ve en güzel çiçekleri bizimle güvenilir bir şekilde her yere yollayabilirsiniz. Duygularınızı, mutluluklarınızı sevdiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Birbirinden şık yüzlerce çiçek tasarımlarımız aranjmanlarımız günlük taze çiçek kullanılarak ustalarımız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Gardenya çiçek ile sevdiklerinize çiçek gönderin ve Aydın'da çiçekçi dendiğinde tüm Türkiye de akla gelen ilk çiçekçi olan Gardenya Çiçekçilik, doğum günü, nişan, düğün ve her türlü kutlama ve taziye günlerinde ihtiyacınıza uygun çiçek hizmetleri vermektedir. Sınırsız müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikasını benimseyen Gardenya Çiçekçilik Aydın'a çiçek siparişlerinizde zamanında teslimat ve kaliteli ürünler ile her zaman yanınızda.
Başta Aydın'ın her noktası olmak üzere ülkenin her yerine çiçek siparişi verebileceğiniz Gardenya Çiçekçilik, sadece Aydında çiçekçi değil; yurdun her noktasında bulunan sevdiklerinize zamanında ve en kaliteli çiçekleri teslim etmekte ve bu konuda eşsiz hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Gardenya Çiçekçilik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Gardenya Çiçekçilik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.