Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Sanpek Metal ve Endüstriyel Ürünler

3 star rating
67 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Sezai Peker
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mimar Sinan Mah. Yedpa Ticaret Merkezi F Caddesi No:73
İstanbul / Ataşehir
1981 senesinden bu yana faaliyet gösteren firmamız, sanayi kuruluşlarımızın ihtiyacı olan bronz, prinç, alüminyum, bakır ve sert plastik ürünlerinin tedariki konusunda hizmet vermiş, bu konudaki tecrübesi ile bu kuruluşlarımızın beğenisini kazanmıştır.
Yedpa Ticaret Merkezindeki yeni yerimizde bu hizmetlerimiz devam etmekte olup, müşterilerimizin bu konudaki talepleri fiyat ve kalite açısından titizlikle değerlendirilip, Türkiye'nin dört bir yanına kargo ve nakliye şirketleri ile siparişleriniz teslim edilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sanpek Metal ve Endüstriyel Ürünler firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sanpek Metal ve Endüstriyel Ürünler firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.