Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
77 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
Demet Küçük
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:

Bambu Ambalaj - Hakkımızda

2010 yılında giriş yapmış olduğumuz ambalaj sektöründe kalıcı ve yenilikçi olmayı hedeflemekteyiz.

Bambu Ambalaj olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürünlerine en uygun dizaynın yanı sıra kaliteli ve ekonomik fiyatlar ile ambalaj hizmetini vermek, maksimum müşteri memnuniyet sağlamak önemli olan tek hedefimizdir.

Yüksek karlılık yerine süreklilik ve kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek, bu ilkemizi muhafaza etmekte kararlılığımızı sürdürmekteyiz.

Geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını kendi bünyemizde karşılamak amacıyla karton ve blisterli ambalajlar, thermoform kaplar, baskılı ve baskısız barkod etiketler, her türlü ribonlar, farklı ambalaj ve dolum makinelerinin yanı sıra tasarım konusunda da hizmet vermekteyiz. Sektörün yeniliklerini takip ederek, müşterilerimizle yenilikleri paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Gelin ihtiyaçlarınıza hızlı ve kaliteli çözümler bulalım.

Etiketler

Ürünlerimiz

Bambu Ambalaj firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bambu Ambalaj firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.