Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
118 oy / 3,49 puan
Firma Yetkilisi
:
Zeynep Hanım
Telefon
:
Fax
:
0 212 445 81 96
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Namık Kemal Mah. Semt 171. Sok. No:9-11 İç Kapı No:1
İstanbul / Esenyurt
Cengiz Kompozit olarak 2.000 ton/yıl üretim kapasitesi, 2.000 m2 açık, 2.000 m2 kapalı alanda modern imalat teknikleri ve gereçleri ile üretim faaliyetini büyüterek devam etmektedir.
Gelecekte en önemli malzemelerden biri olacak olan kompozit SMC ve BMC tekniği ile üretilmektedir.

Üretimi yapılmakta olan ürünlerimiz;
Doğalgaz ürünleri;
Servis Kutuları, Sight Hole Cover ve sleeve,

Altyapı ürünleri;
Muhtelif tiplerde mazgallar, kaldırım tipi mazgal, ağaç dibi mazgal, kompozit bank, yol sınır elemanı ve direk dibi, rögar kapakları, yağmur suyu ızgaraları, kaldırım kenarlıkları, dekoratif çitler, sınır elemanları, modüler kabinler, heykel, banklar, dekoratif elemanlar, süs havuzları.

Aydınlatma ürünleri;
Sokak-cadde armatürleri, etanj armatürleri, kofra, projektör ve elektrik panoları üretimi ile yurt içi ve yurt dışı pazarda kendine yer bulmuştur.

Şehir Mobilyaları
Banklar, sınır elemanları, ağaç dibi ızgaralar. sokak küllükleri, çiçeklik bank, çiçeklik, çöp kutuları, dekoratif çitler, trafik yön tabelaları.

Mobilya
Masa, sandalye, sehpa, koltuk, kütüphane, mutfak dolapları, saksı, dekoratif eşyalar.

Etiketler

Ürünlerimiz

Cengiz Teknik Kompozit San.Tic.A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Cengiz Teknik Kompozit San.Tic.A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.