Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
96 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
Kuzeytek Makina
Telefon
:
Fax
:
0 380 790 11 05
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:

Kuzeytek Makina - Hakkımızda

Kuzeytek kaliteli işler sunmak için kurulmuş, çalıştığı konularda uzman bir firmadır. 2001'den beri Denizcilik alanında çalışan uzman personelimiz 2011'dan beri de karada da hizmete devam etmiştir. Denizcilik sektöründeki yakaladığı kaliteyi kara sektörü ile de buluşturan Kuzeytek şu an itibari ile Denizcilik, ağır iş makineleri, inşaat makineleri, endüstriyel makine projeleri, tarım ve hayvancılık makine ekipmanları konularının yanında sizlere mühendislik ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır...
Denizcilik sektöründe aranan yüksek kalite ve hızı sizlere sunmayı hedefleyen Kuzeytek, yeni gemi inşaatı faaliyetlerinin yanı sıra tamir-bakım işlerini yapmaya devam etmektedir. Üretim tesisinde gemi donatımı ile ilgili baba, loça, manika, manhol vb. donanımları da bünyesinde üretmektedir. Yeni inşada çelik konstrüksiyon işlerinin yanında donatım ve bakım işleri ve her türlü boru devresi donatımı Kuzeytek tarafından yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz raspa ve boya ekibimiz ile her an hizmetinizdeyiz. Gemi tamiri yapan diğer firmalara Gemi Tamir Raporu ve ağırlık hesaplamaları yapılmaktadır.
Karada da hizmet veren Kuzeytek endüstriyel makine ve çelik konstrüksiyon işlerinde hizmet sunmaktadır. Ağır iş makineleri, inşaat makineleri, ormancılık makineleri, tarım ve hayvancılık makineleri üretmeye devam eden makine bölümümüz sizler için daha iyisini üretmeye devam ediyor.
Siz değerli müşterilerimize yüksek mühendislik hizmetleri ile çözüm ortaklığına devam eden Kuzeytek ihtiyacınız olan ithal ürünleri de sizin için araştırıp getirmekte.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kuzeytek Makina firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kuzeytek Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.