Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Osaka Led Panel San.Tic.Ltd.Şti.

2,5 star rating
28 oy / 2,93 puan
Firma Yetkilisi
:
Sedat Akdağ
Telefon
:
Fax
:
0 212 210 40 61
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:8 No:757 Okmeydanı
İstanbul / Şişli
Bilinen tüm yöntemlerin dışında bir metotla, yüzeyler aydınlatan Osaka Led Panel San. ve Tic. Ltd. Şti., profesyonel aydınlatma armatürlerinde TLT Panel, dekoratif aydınlatma ürünlerinde TLT Dizayn markalarıyla üretim yapar.
Sahip olduğu patent ile ürettiği aydınlatılmış yüzeyler, aynı zamanda reklam dünyasında light box olarak bilinen ışıklı kutularda da kullanılmaktadır.
Mimar, mühendis ve tasarımcılardan oluşan, alanlarında uzman, imalat ve ar-ge kadrosuyla üretim yapar.
Ürettiği aydınlatma panellerinin kalite, süreklilik ve uzun ömürlülüğü, güvencesi altındadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Osaka Led Panel San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Osaka Led Panel San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.