Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
61 oy / 2,84 puan
Firma Yetkilisi
:
Okan Dedeoğlu
Telefon
:
Fax
:
0 232 489 33 77
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Şair Eşref Bulvarı No:26/a Çankaya
İzmir / Konak
1999 yılında kurulan Dedeoğlu Bilgi İşlem Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi genç ve deneyimli ekibiyle bilgisayar, bilgisayar yan ürünleri ve teknik servis hizmetleri ile alanında İzmir'in lider bilişim firmaları arasındadır. Dedeoğlu Bilgi İşlem, türünün en iyi kişisel bilgisayar donanım ve ürünlerini, gerçek satış öncesi danışmanlık ve benzersiz satış sonrası 7/24 teknik destek ile birlikte sunarak, müşteri memnuniyetine hedeflenmiştir.
Hizmet verdiğimiz sektörün tüm ürünlerini en geniş yelpazede tutarak, satış ve teknik desteğini, üretici veya distribütörler den bayilere, kurumlara ve son kullanıcıya ulaştırmaktır. Bunu gerçekleştirirken verdiği hizmetin bilincinde olmak, pazarladığı ürünü gerek satış ve gerekse teknik desteğiyle müşterilerine ve iş ortaklarına değer katarak sunmaktır.
Bayi, Kurumsal ve son kullanıcıya yönelik pazarlama ve satış stratejisini, sektörün değişken pazarını stoklarıyla eş değerde tutup gerçek zamanda etkinleştirerek, ürün kategorilerinde önde gelen markaların tüm ürün ve çeşitlerini geniş bir yelpazede barındırarak, en uygun fiyat ve garanti kalitesi altında, herkese uygun değişik ödeme seçenekleri ile birlikte, satış öncesi ve sonrasında gerekli lojistik bilgi, teknik bilgi ve teknik arıza desteğini sunarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Veri kurtarma hizmetlerimizde başarı oranı %95'dir.
Devlet, ordu vb. ihalelerde de varlık gösteren Dedeoğlu Bilgi İşlem, genellikle girdiği ihalelerde proje danışmanlığı yapmaktadır.
Microsoft ve Intel gibi uluslar arası firmalarla ortak projeler yürütmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Dedeoğlu Bilgi İşlem Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Dedeoğlu Bilgi İşlem Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.