Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
85 oy / 2,75 puan
Firma Yetkilisi
:
Fatih Bedir
Telefon
:
Fax
:
0 850 302 27 43
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Merkez Mah. 24. Sok. No:39/a
İstanbul / Bağcılar
Merkezi İstanbul'da bulunan Nur Life Su Arıtma 1999 yılından bu yana su arıtma ve filtrasyon sistemleri konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bugün geniş ve profesyonel bir kadroya, yaygın bir servis ağına sahip olan Nur Life Su Arıtma özellikle su arıtma konusunun her dalında sektörel anlamda büyük referanslara sahiptir.
Pek çok uluslararası kuruluş ile ortak çalışmalara imza atan Nur Life Su Arıtma kendi alanındaki tüm yenilikleri takip ederek müşterilerine en kaliteli ve en ucuz hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.
Tecrübeli ve uzman kadrosu ile müşterilerine tüm Türkiye çapında hizmet veren Nur Life Su Arıtma dünyada en ileri teknoloji ile üretilmiş içme suyu arıtma sistemlerinin satışını ve satış sonrası hizmetlerini geniş kadrosu ve teknik servisi ile gerçekleşmektedir.
Kurduğumuz tesislerde uluslararası standartlara uygun, sistemin işletilmesini kolaylaştıran, ekonomik ve kaliteli, yedek parçaları kolay temin edilebilen ekipmanlar kullanılmaktadır.
Su arıtma teknolojilerindeki tecrübemiz ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun çözümü sağlayacaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Değer Su Arıtma Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Değer Su Arıtma Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
7143 Sayılı Kanun Uyarınca Ödenmesi Gereken 15. Taksit Ödemesi
1.1.2021 - 1.2.2021
Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit Ödemesi
1.1.2021 - 1.2.2021
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.