Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Selçuk Ecza Deposu

3 star rating
121 oy / 3,11 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 216 554 05 56
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:37 Nakkaştepe
İstanbul / Üsküdar

Selçuk Ecza Deposu - Hakkımızda

Selçuk Ecza Deposu İstanbul Şubesi, 1975 yılı başında Gayrettepe'de, Konya Merkez' den sonra ilk şube olarak faaliyete başlamış ve 12 yıl aynı yerde hizmet vermiştir. Ancak binanın depoculuğa elverişli olmaması ve iş hacminin sürekli olarak gelişmesi gibi nedenlerle kendi binasını yapma arayışı içine girmiş ve Altunizade'de başlattığı bina inşaatını kısa sürede bitirerek, 1987 yılında yeni binasına kavuşmuştur.

Gelişimini hızla sürdüren Selçuk Ecza Deposu İstanbul Şubesi hizmet götürdüğü uzak bölgelerdeki eczanelere daha iyi hizmet verebilmek amacı ile 1995'de Samsun, 1996'da İzmir, 1997'de Trakya, 1998'de Bursa ve İstanbul - Güneşli, 2000'de Adapazarı, son olarak da 2002'de Beşiktaş Şubesi'ni bünyesinden ayırmıştır. Her şube kendi bölgesinde daha iyi hizmet verebilir hale gelmiştir.

Uzun yıllardır İstanbul Merkez şube ile birlikte Altunizade'de bulunan aynı binayı paylaşan Genel Müdürlük ve bağlı birimleri Nakkaştepe'de yapımı biten yeni genel müdürlük binamıza 15 Mart 2014 Cumartesi günü taşınmıştır.
Yeni teknolojilerle donatılmış çağdaş ve modern binamızda sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışacağız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Selçuk Ecza Deposu firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Selçuk Ecza Deposu firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.