Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
44 oy / 2,89 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Girici
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sakarya Mah. Paylaşım Sitesi B. Blok Kat:4
Bursa / Nilüfer

BSM Müzik - Hakkımızda

BSM Müzik; satış, kiralama ve teknik destek departmanlarından aldığı güç ve tecrübeleri, organizasyon bölümünde toparlayarak birçok projede yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

BSM Müzik; müşteri memnuniyeti ve en iyi sonuç hedefleri doğrultusunda birçok konser, defile, toplantı, mitingler, yarışmalar, partiler, açılış ve temel atma törenleri gibi muhteşem showlara imza atmıştır.

BSM Müzik, tecrübeli kadrosu ve en gelişmiş ekipmanları ile yeni organizasyonlarda sizlerle olmaya devam edecektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

BSM Müzik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

BSM Müzik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.