Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
TuruncuSes Organizasyon Ses Sistemi Kiralama Hizmetleri

2,5 star rating
24 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
Semih Bey
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Bireysel ve kurumsal olarak tüm etkinlik ve organizasyonlarınızda DJ'li, DJ'siz ses sistemi ekipmanları sunmaktadır. Kaliteli markalardan oluşan güçlü ekipmanları bünyesinde barındıran TurunucuSes, sanalfikirler farkıyla hizmetinizde!

Parti, kına, nişan, düğün, sünnet, doğum günü, asker eğlencesi, çocuk etkinlikleri, açık hava organizasyonları, açılış, seminer, toplantı, sunum ve aklınıza gelebilecek her türlü ses sistemi ihtiyaçlarınızı karşılayabildiğimiz gibi mevlid ve kuran ziyafeti gibi dini törenlerinizde de indirimli olarak hizmet vermekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

TuruncuSes Organizasyon Ses Sistemi Kiralama Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

TuruncuSes Organizasyon Ses Sistemi Kiralama Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.