Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2 star rating
124 oy / 2,45 puan
Firma Yetkilisi
:
Murtaza Yiya
Telefon
:
Fax
:
0 212 221 49 81
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gürsel Mah. Özoğul Cad. No:8/6
İstanbul / Kağıthane

Kule Baca - Hakkımızda

Kule Baca firması; baca temizleme, baca temizliği, doğalgaz bacası temizliği, doğalgaz baca temizleme, igdaş baca temizlik raporu, restaurant baca temizliği, yağlı kanal baca temizliği, davlumbaz temizliği, fan temizliği şömine temizliği, fırın bacası temizliği, şömine bacası temizliği, gibi konularda; İstanbul, Türkiye geneli ve KKTC de otel bacası temizliği, avm baca temizliği, restaurant baca temizliği, fabrika baca temizliği işleri yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kule Baca firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kule Baca firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.