Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
91 oy / 2,98 puan
Firma Yetkilisi
:
Hakan Çorbacıoğlu
Telefon
:
Fax
:
0 212 671 39 27
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Esot San. Sit. C Blok No:8
İstanbul / Başakşehir
Uzun yılların tecrübesiyle deneyimli usta ve çalışanlara sahip olan konveyör makina, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde 2014 yılı içinde faaliyetine başlamıştır.
Makina imalatı yapan firmamızın başlıca ürettiği makina grupları arasında; konveyör makinası, sujeti kesim makinası, koli bantlama makinası, palet streç sarma makinası, yük asansörü ve montaj masası imalatları bulunmaktadır.
Müşterilerine kusursuz hizmet vermeye çalışan konveyör makina, imalat sırasında kullandığı ekipmanları güncel teknolojiyi takip ederek seçmektedir.
Kaliteli hizmet, mutlu müşteri vizyonu ile aldığı işleri söz verdiği tarihten önce teslim etmek için çaba sarf eden firmamız, ''müşterilerimizle uzun yıllar birlikte sloganını kendine ilke edinmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yıldız Konveyör Makina Sanayi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yıldız Konveyör Makina Sanayi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.