Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
112 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
İsmail Baskıcı
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
4277 Sok. No:2a
İzmir / Karabağlar

Yiğit Makina - Hakkımızda

Ağaç işleme makinaları sektörü üzerine 1980 yılında imalat ile başlayan ticaret hayatımızı halen aynı sektörde 2. el alım-satım ve bakım olarak devam ettirmekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yiğit Makina firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yiğit Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.