Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Bereks Yapı Elemanları İnşaat Kırtasiye San.ve Tic.Ltd.Şti.

2,5 star rating
79 oy / 2,96 puan
Firma Yetkilisi
:
Özde Gözler
Telefon
:
Fax
:
0 232 253 82 12
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cennetoğlu Mah. Selgeçen Modeka İş Merkezi 5698/2 Sok. No:4 D.a/214
İzmir / Karabağlar
1989 yılında İzmir'de kurulan Bereks Yapı İnşaat; inşaat, inşaat sarf malzemesi, endüstriyel aydınlatma, konteynır ve prefabrik evlerin yanı sıra lift üretim, kiralama ve satışı yapmaktadır. Merkezi İzmir''™de bulunan firmamızın İstanbul'da da şubesi vardır.

1989 yılında çelik fabrika binaları ile başlayan ticari faaliyetlerimiz 2012 yılında müşteri portföyümüzü genişleterek çelik konteynır evler, çelik prefabrik konut yapımıyla devam etmiştir.

Müşteri memnuniyetini önceliği olarak belirleyen firmamız müşterilerinin isteklerine yönelik çözümleri tecrübesiyle birleştirerek faaliyetleri başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Her zaman ilkeli ticareti ve dürüstlüğü benimseyen firmamız siz müşterileriyle daha da güçlenecek ve başarıyla büyümeye devam edecektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Bereks Yapı Elemanları İnşaat Kırtasiye San.ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bereks Yapı Elemanları İnşaat Kırtasiye San.ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.