Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Stone Guard Doğaltaş Bakım Koruma ve Efekt Kimyasalları

3 star rating
64 oy / 3,2 puan
Firma Yetkilisi
:
Petek Kaplan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kubbe Cad. Sultan San. Sitesi
İstanbul / Sultanbeyli
Stone Guard Doğaltaş Bakım, Koruma ve Efekt Kimyasalları, 2006 yılından bu yana, doğal taşların temizlenmesi, kir ve lekelere karşı korunması için çalışmaktadır. Doğal taşlar zamanla yağmur suyu, kir ve yağ lekeleriyle kirlenir. Doğal taşlar bu kir ve lekeleri emerler. Firma olarak, doğal taşları kir ve lekelerden arındırıyor, canlı ve tertemiz görünmesini sağlıyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Stone Guard Doğaltaş Bakım Koruma ve Efekt Kimyasalları firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Doğaltaşlarınız Bizimle Tertemiz ve Güvende

Doğaltaşlarınız kirlendi mi? Artık eskisi kadar güzel gözükmüyorlar mı? Bizi arayın. Taşlarınızı temizliyor ve pırıl pırıl kalmasını sağlıyoruz.
Kategori Kategori
 : Diğer İlanlar
Tarih Tarih
 : 26.9.2014

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit Ödemesi
1.1.2020 - 31.1.2020
Yıllık Harçların Ödemesi
1.1.2020 - 31.1.2020
Aralık 2019 Dönemine Ait Mal ve Hizmet Alımlarına İlişkin Bildirim Formu (Form Ba)
1.1.2020 - 31.1.2020
Aralık 2019 Dönemine Ait Mal ve Hizmet Satışlarına İlişkin Bildirim Formu (Form Bs)
1.1.2020 - 31.1.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.