Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Telma Spor ve Koruma Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti.

3 star rating
47 oy / 3,11 puan
Firma Yetkilisi
:
Burhan Bayraktar
Telefon
:
Fax
:
0 212 875 89 43
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Birlik Sanayi Sitesi 5. Cad. No:38
İstanbul / Beylikdüzü
Firmamız 1987 yılında; 300.000 m2/yıl kapasite ile örgü teli üretimine, bunun yanında tamamlayıcı ürünler olarak beton ve profil çit direkleri ile p.v.c kaplı galvaniz tel üretimine başlayarak tel çit sektörüne katılmıştır.
1999 yılına gelindiğinde, günün gereği olarak şirketleşmiştir. Kuruluşundaki amacı; tel çit sektöründe montaj yapan firmalara malzeme desteği vermek olan firmamız gelen yoğun talepler üzerine 1999 yılından itibaren imalat ile birlikte montaj konusunda da müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.
Tel çit sektöründeki; kuruluş tarihi itibarıyla ilkler, projelerde tercih edilen firmalar arasında da ilkler arasına girme başarısını gösteren firmamız, isteğiniz halinde güncel bizi tercih edenler listesini tarafınıza yollanmaktan onur duyacaktır.
Telma; faaliyet alanlarında kullandığı kaliteli ürünleri ve kaliteli hizmetleri; alıcısına günün en uygun şartlarıyla sunmak için çaba göstermeye devam edeceğini ve siz değerli müşterilerinde kazanmış olduğu güven duygusunu daha da artırmak amacıyla hizmetlerine devam etmek amacında olduğunu bilmenizi isteriz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Telma Spor ve Koruma Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Telma Spor ve Koruma Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.