Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
94 oy / 3,13 puan
Firma Yetkilisi
:
Cumhur Kartal
Telefon
:
Fax
:
0 272 221 17 81
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde 7. Sok. No:3
Afyon / Merkez

Metin Helva - Hakkımızda

Geleneksel Türk sofralarının eskimeyen tatları, Metin Helva ve Reçelleri'nde dört kuşaklık bir deneyimin ışığında özenle üretilmektedir.

1970 yılında Yönetim Kurlu Başkanımız Sayın Metin Boztoprak tarafından kurulan Metin Helva ve Reçelleri bugün itibariyle 110 çeşit ürünüyle tüketiciye ulaşmanın gururunu taşımaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Metin Helva firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Metin Helva firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.