Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
67 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Emre Erhan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Köseköy İstasyon Mah. Çilem Sok. No:1 D:f/259
Kocaeli / Kartepe
Firmamız sektöründe deneyimli, genç ve dinamik bir kadrodan oluşmaktadır. Şirketin temel amacı, temsilcisi olduğu ürünleri, katma değerli iş modeli anlayışıyla, iş ortakları kanalı üzerinden satılmasını sağlamak ve bu ürünlerin teknik destek, lojistik ve pazarlama hizmetlerini en iyi şekilde vermek, katmış olduğu değeri sürekli şekilde artırmak, bu sayede hem iş ortaklarının hem de sistemlerin sürekli gelişimini sağlamaktır.

Satışını yaptığımız tüm malzemeler gerek marka, gerekse de kullanım ve dayanım kalitesi olarak yıllardır tecrübe edilmiş, akaryakıt sektöründe kullanılmış ve kalitesi gerek kullanıcı gerekse de müşterilerimiz tarafından onaylanmış malzemelerdir. Sizlerin hızlı, doğru, güvenilir ve hesaplı malzeme tedarikinizi yapmak, sorunlar karşısında özel çözümler ile sizlere destek olmak için her zaman hizmete hazırız.

Temel Değerlerimiz
- Müşteriler, ilerlememizi sağlayan en önemli etkendir.
- Çalışanlar, en değerli gücümüz, kaynağımızdır.
- Kalite, vazgeçilmezimizdir.
- Devinim, geleceğimizin güvencesidir.
- Sorumluluk ve yetki devri, iş akışlarındaki belirsizliği önler, ilerlememizi sağlar.
- Dürüstlük, her işimizin temelidir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Bartu Korkuluk Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bartu Korkuluk Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.