Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Ozan Makina

2,5 star rating
71 oy / 2,93 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Ozan
Telefon
:
Fax
:
0 352 336 72 55
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Organize Sanayi Bölgesi 12. Cadde No:78
Kayseri / Melikgazi

Ozan Makina - Hakkımızda

Firmamız Ozan Makina Ticaret 1981 yılında Kayseri'de eski sanayi bölgesinde 50 m2'lik bir işyerinde kullanılmış makina alım satımı yaparak başlayan A.Rasim OZAN tarafından kurulmuş olup o günden günümüze mobilya marangoz makinaları, ağaç işleme makinaları, plastik ( pvc ) makinaları, sac metal işleme makinaları, sanayi makinalarının ve takım tezgahlarının her türlü yerli ve ithal makinaların yeni ve kullanılmışının alım satım ve takasını günümüzde işin başına geçen oğulları Tamer ve Mehmet Ozan tarafından eski sanayide ve ağaç işleri sanayinde ve son olarak ta 2011 yılında organize sanayide 3000 m2 lik mağazalarında ve teşhir merkezlerinde yaparak siz değerli müşterilerine hizmet vermekte olup ilerleyen teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri sizlere en kısa zamanda ve en iyi şekilde sunmaktadır.

Ozan Makina ilk yıllarda Kayseri'ye hizmet verirken bugün tüm Türkiye ve yurt dışına başta Irak, İran, Afganistan, Azerbaycan, Romanya, Bulgaristan, Gürcistan, Suriye, Cezayir ve Arabistan'a bunun yanısıra birçok ülkeye olmak üzere ihracat yaparak Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Ozan Makina daima atılımcı yenilikçi ve teknolojik kişiliği ile Ozan Makina mağazalarında bugün 3,500 m2 ile hizmet yerini büyütmüştür. Makina, el aletleri ve bilumum çeşitleri ile sizlere güvenli bir şekilde servis araçlarıyla hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Klk K-80 (7 Üniteli) Ön Jilet-Baş/son Kesme-Freze-Trım

Klk K-80 (7 Üniteli) Ön Jilet-Baş/son Kesme-Freze-Trım

Tutkal ısınma süresi (Takriben) 20 d/dak. Sıkma kalınlığı 0.40 x 3 mm Sıkma yüksekliği 60 mm Sıkı
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Resim Yok

Selco Wnt-Wntr 730 Twinpusher Cnc Panel Ebatlama Makine

Testere projeksiyonu: mm 125 Kesme uzunluğu: 3800/4500/5900 mm Ana testere motoru: HP 25 Kesim Sü
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Mızrak Mzk 3800 Special Çizicili Yatar Daire

Mızrak Mzk 3800 Special Çizicili Yatar Daire

Nominal akım 380 V Testere dış ve iç çap (min – max.) Ø 250 x 30 – Ø 300 x 30 Max.kesm
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Ozan Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.