Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Parkorium Ltd.

2,5 star rating
117 oy / 2,95 puan
Firma Yetkilisi
:
Deniz Yıldırım Akıncı
Telefon
:
Fax
:
0 382 266 27 29
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Aksaray Organize Sanayi Bölgesi, Recep Tayyip Erdoğan Blv. 3. Sok. No:23
Aksaray / Merkez

Parkorium Ltd. - Hakkımızda

İşimiz; çocuk oyun grupları ve kent donatı ekipmanları ( gazebo, kamelya, piknik masası, bank, çöp kovaları ve özel tasarım ahşap ) üretmektir. Sektörde deneyimli, dinamik kadrosuyla profesyonel hizmet alabileceğiniz, ihtiyaçlarınıza kolayca çözüm bulabileceğiniz en doğru yer burasıdır. Personel kadromuz daima güler yüzlü, dinamik, işini yapmaktan keyif alan; her gün kendine ve hizmet verdiği sektöre katkı sağlamak için çalışan insanlar topluluğudur.

Tasarımcılarımız yenilikçi ve AR-GE çalışmalarına oldukça etkin insanlardır. Teknik ekibimiz, işlevsel ve emniyetli çocuk oyun grupları ve kent donatıları üretmek için durmadan çalışır. Yönetim kadrosu ve çalışanlar, güvenilir bir çalışma ortamı sağlamayı ve yeniliklere daima açık, devamlı kendini geliştiren, sektöründe farklı ve öncü bir firma olmayı görev edinmiştir. Parkorium ailesi olarak, güvenilir ortamlarda güvenilir ürünler üretmek için tüm yeterlilik belgelerine sahip profesyonel kadromuzla ürünlerimizi sizlere sunmaktan keyif olan güçlü ve mutlu bir firmayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ahşap Konstrüksiyonlu Oyun Grubu

Ahşap Konstrüksiyonlu Oyun Grubu

Çocuk oyun grupları, çocuk oyun parkı, kaydırak, salıncak, metal oyun grubu, ahşap oyun grubu, plast
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Metal Konstrüksiyonlu Oyun Grubu

Metal Konstrüksiyonlu Oyun Grubu

Çocuk oyun grupları, çocuk oyun parkı, kaydırak, salıncak, metal oyun grubu, ahşap oyun grubu, plast
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Parkorium Ltd. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.