Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
84 oy / 3,11 puan
Firma Yetkilisi
:
İbrahim Hakkı Göver
Telefon
:
Fax
:
0 352 222 12 40
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Fatih Mah. Bozantı Cad. No:22/a
Kayseri / Kocasinan

Göver Medya Ajans - Hakkımızda

İbrahim Hakkı Göver tarafından 1998 yılında İstanbulda kuruldu. Hizmet faaliyetlerini 2007 yılından itibaren kayseride de sürdürmeye devam etmektedir. Ajans olmanın gerekçesi, müşteriye geniş anlamda hizmet vermek, yapıtlarımızın tasarımında müşteri fikirlerini benimseyerek, bir sözleşme altında profesyonelce çalışmak, taktir ve beğeniyi sayın müşterilerimize bırakmaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Göver Medya Ajans firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Göver Medya Ajans firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.