Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
36 oy / 3,28 puan
Firma Yetkilisi
:
B. Serdar Çögen
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
1122. Cadde ( Eski 22. Cadde ) Prestij İş Merkezi 40/37 İvedik Organize Sanayi Bölgesi ( İvedik Osb )
Ankara / Yenimahalle

Cogen Teknoloji - Hakkımızda

Bilgisayar yazılım ve donanım alanında sektörde 16 yıllık deneyime sahip olan Bahattin Serdar ÇÖGEN birçok projede yazılım koordinatörü, proje müdürü gibi pozisyonlarda yer alarak bilgi ve kişisel yetkinliklerini tecrübeyle buluşturmuştur.

Tüm bilgi birikim ve tecrübelerini ihtiyaç sahibi firmalara, kurumlara, şahıslara aktarmak amacıyla Lupus Bilişim firması kuruculuğunu üstlenmiş, ardından 2014 yılı itibariyle Cogen Teknoloji firmasını kurarak yoluna devam etmiştir.

İşletmelerin bilgi ve belgelerine erişilebilirlik düzeyini artırarak, hayatı, iş sürecini ve işleyişi kolaylaştıracak masa üstü yazılımlar, mobil uygulamalar ve internet siteleri tasarlayan Cogen Teknoloji, aynı zamanda sunduğu sosyal medya faaliyetleri ile müşterilerine sosyal medya da aktif rol almaları konusunda da destek olmaktadır.

Cogen Teknoloji, kurulduğu an itibariyle yaptığı işler, hizmet kalitesi ile öncelikle Türkiye'nin en büyük sanayi bölgesi olan Ostim OSB ( Ostim Organize Sanayi Bölgesi ), İvedik OSB ( İvedik Organize Sanayi Bölgesi ) bölgesinin güvenilir firmalarından biri olmayı başarmıştır. Üstün başarısını müşteri memnuniyeti ilkesinden alan Cogen Teknoloji sektöründe öncü firmalar ile anılmaktadır.

Birlikte bir adım öne geçmek dileğiyle...

Etiketler

Ürünlerimiz

Cogen Teknoloji firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Cogen Teknoloji firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.