Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Cadde Cafe & Restaurant

2,5 star rating
15 oy / 2,53 puan
Firma Yetkilisi
:
Hakan Tokur
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Merkez Mah. Güngören Cad. No:51 Cevahiroğlu Sitesi Altı
İstanbul / Bağcılar
Firmamız 15 yıllık tecrübeli işletmecisi ve deneyimli kadrosu ile Merkez Mahallesi Güngören Caddesi Cevahiroğlu Blokları altında 25 Mart 2014 tarihinde hizmete geçmiştir.

Self servisli seçmeli yemek sistemi döner ızgara ve kebap çeşitleri ile salonunda, firmaların personel yemeği ihtiyacını karşılamak için dışarıda geniş servis ağıyla hizmet vermek amaçlı kurulmuştur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Cadde Cafe & Restaurant firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Cadde Cafe & Restaurant firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.