Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Düntem Temizlik

2,5 star rating
51 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
Muhammet Dündar
Telefon
:
Fax
:
0 232 783 43 31
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Barboros Mah. 416 Sokak No:5/b
İzmir / Menderes

Düntem Temizlik - Hakkımızda

İzmir'in Menderes ilçesinde kurulan Düntem Temizlik, endüstriyel temizlik malzemeleri ve endüstriyel tüketim malları konusunda geniş ve uygun ürün portföyüne sahiptir.

Sadece İzmir 'in Menderes İlçesinde değil İzmir 'in Gaziemir, Sarnıç, Torbalı, Yazıbaşı, Ayrancılar, Pancar, Tekeli İtop Organize Sanayi Bölgesi 'nede endüstriyel tüketim malları ve endüstriyel temizlik ürünleri konusunda hitap etmektedir.

Amacımız; satış öncesi ve sonrası sizleri anlayabilmek ve en iyi hizmeti sunabilmektir. Bu amaç doğrultusunda birçok endüstriyel tüketim markaları ile çalışmaktayız. Sizin istediğiniz tüm endüstriyel tüketim ürünlerini/malzemelerini tedarik edebilmekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Düntem Temizlik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Düntem Temizlik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.