Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Enmak Endüstriyel Makina Sanayi

2,5 star rating
103 oy / 2,75 puan
Firma Yetkilisi
:
Erkan Bayladı
Telefon
:
Fax
:
0 212 422 54 76
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cihangir Mah. Ambarlı Dolum Tesisleri Yolu Onbaşı Uğur Hancı Sok No:6 Ambarlı
İstanbul / Avcılar
ENMAK Endüstriyel Makina San. Tic. Ltd. Şti ni ilk temelleri 1979 tarihinde ilaç firmalarına dolum makineleri üretmek için atılmıştır.

2001 yılında Avcılar Ambarlı'da bulunan 8.000 metrekarelik kapalı alana sahip fabrikasında üretimlerine devam etmekte olan firma, ilaç haricinde gıda, kimyasal temizlik, deterjan, boya, kozmetik gibi farklı sektörlere de hizmet etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı piyasada birçok firma ile çözüm ortaklığı yapmakta olup, müşterilerinin taleplerine göre özel makineler üretmektedir.

Fabrikamızda gelişen teknolojinin olanakları kullanılarak, Ar-Ge bölümünde tasarlanan makinelerimiz içinde;

- Dolum Makinaları
- Kapatma Makinaları
- Etiketleme Makinaları
- Özel ambalajlama
- Yıkama ve Çalkalama Makineleri bulunmaktadır.

Firmamız yurtiçi haricinde Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Uzakdoğu, Rusya pazarlarında da sektörünün büyük firmalarına hizmet sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Enmak Endüstriyel Makina Sanayi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Enmak Endüstriyel Makina Sanayi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
7143 Sayılı Kanun Uyarınca Ödenmesi Gereken 15. Taksit Ödemesi
1.1.2021 - 1.2.2021
Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit Ödemesi
1.1.2021 - 1.2.2021
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.