Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Albayrak Evden Eve Nakliyat

2,5 star rating
32 oy / 2,69 puan
Firma Yetkilisi
:
Onat Özer
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ataşehir Bulvarı No:22 D:11
İstanbul / Ataşehir
Evden eve nakliyat, depolama, şehirlerarası nakliyat, dağıtım, gibi konular amatör kişilere yaptırılmayacak kadar profesyonellik isteyen bir iştir. Taşınma şirketlerinden mutlaka sigorta ve uzman ekip ve ekipman garantisi isteyiniz; aksi takdirde taşınma işleminiz sizin için kabusa dönüşebilir. Albayrak grubu olarak mağduriyeti engellemek ve ağlarını yeni hizmetlerle genişleterek siz değerli müşterilere hizmet sunmaktır. Yılların getirdiği hizmet doğrultusunda evden eve nakliyat, nakliye firmaları, taşımacılık, nakliye, evden eve, konularında güler yüzlü hizmetle %100 müşteri potansiyelini kazanmıştır. Ev taşımacılığı, amatör kişilere yaptırılmayacak kadar itina ve dikkat isteyen bir iştir. Çünkü ev taşımak kolay iş değildir. Yıllara dayanan personel ve hizmet anlayışı gerektiren bir stratejidir. Geçmişten geleceğe vermiş olduğumuz hizmet evinizi taşıma'da kolaylık sağlamaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Albayrak Evden Eve Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Albayrak Evden Eve Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.