Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Benimevim Alışveriş Merkezleri

3 star rating
139 oy / 3,12 puan
Firma Yetkilisi
:
Halil Çelik
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Merkez Mah. E-5 Yan Yol Londra Asfaltı No:169/a
İstanbul / Avcılar
Kredi kartı kullanmamanız taksitli alışveriş yapmanıza engel değil. Kredi kartınız olmasa dahi 15 ay vade ile senetli alışveriş artık mümkün, Benimevim Alışveriş Merkezleri ihtiyaç anında her zaman olduğu gibi yanınızda. Evleneceksiniz veya ev eşyanızı komple değiştireceksiniz fakat bunları tek seferde ödemeniz mümkün değil ve kredi kartı da kullanmıyorsunuz o halde sizi mağazamıza bekliyoruz. Mobilyadan beyaz eşya ya, ev tekstilin den züccaciyeye kadar birçok kategoride senetli alışveriş yapabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Benimevim Alışveriş Merkezleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Benimevim Alışveriş Merkezleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.