Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
43 oy / 2,84 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 312 460 23 27
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Turgut Özal Bulvarı Yonat Sok. No:5 İncek
Ankara / Gölbaşı

İncek Apple Garden - Hakkımızda

İncek Apple Garden profesyonel ekibi, geçmişten günümüze yüksek hizmet kalitesi, organizasyon tecrübesiyle düğün, davet, nikah, düğün kokteyli, etkinlik, şirket yemekleri, toplu organizasyonlar, brunch organizasyonları, özel barbekü partileri, doğum günü partileri ve gerçekleştireceğiniz tüm organizasyonlarınızı size özel konseptlerle unutulmaz kılmaktadır.
İşletmemiz 5 dönümlük bir kırbahçe alanıdır. 50 m2 süs havuzu + 750 m2 havuz çevresi terası + çeşitli meyve ağaçları + peyzajı yapılmış sıkıştırılmış ve toprağı gözükmeyen çim alanı + Türkiye'de ve sektörde ikinci bir örneği olmayan özel ses translı sahne platformu ve yine çiftlerimize tahsis ettiğimiz ikinci bir benzeri olmayan gelin damat villası + son sistem sanayi tipi mutfak ekipmanları ve doğanın bütün güzelliklerini barındırmaktadır. Hayatlarının bu özel günlerinde çiftlerimiz ister havuz başı kır düğünü isterler ise sadece çim alana üzerine meyve ağaçları altında seçeneklerle bu özel günlerinde ayrıcalığı davetlileri ile yaşamaktadır.

Talepleriniz doğrultusunda tarafınıza özel mönü tasarımı yapılmaktadır.

En güzel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürmek üzere yanınızda olmak bizlere mutluluk verecektir.

Mutluluğunuzu paylaşmak için bahçemize davetlisiniz.
İşletmemizi görmeden kır düğünü için bu özel gününüze karar vermeyiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

İncek Apple Garden firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

İncek Apple Garden firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.