Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
110 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
İdris Özaşkın
Telefon
:
Fax
:
0 262 233 20 05
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İbni Sina Mah. Piri Reis Cad. No:73
Kocaeli / Derince
Elektrik, elektronik, otomasyon konularında hizmet veren firmamız özel imalat pano montaj işlerinin yanı sıra ag/og sistemlerinin kurulması ve jeneratör satış konularında da hizmet vermeye başlayarak kendi alanında genişleyerek tüm Marmara bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Genel iş anlayışımız önce kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Özmel Elektrik Elektronik Makina firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Özmel Elektrik Elektronik Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.