Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
561 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
Bilal Cin
Telefon
:
Fax
:
0 216 394 13 49
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Birmes San. Sit. B2 Blok No:12
İstanbul / Tuzla

Bilhas Makina Taşlama - Hakkımızda

Firmamız 17 yıllık tecrübe ve birikimiyle Tuzla Birmes Sanayi Sitesinde faaliyet göstermektedir. Silindirik taşlama, delik taşlama, satıh taşlama, freze, cnc işleme merkezi makinalarıyla ve uzman kadrosuyla her türlü taşlama işlerini, makina parçalarının işlenmesini sağlamaktadır.

Ayrıca firmamız bünyesinde dilme hattı bıçağı imalatı, özel bıçak imalatları yapılmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Bilhas Makina Taşlama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bilhas Makina Taşlama firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.